Advanced Search

Home Rejestracja FAQ Grupy  

Forum Stara CZYTELNIA cd> blog.seksuologia.com Strona Główna PATOPSYCHOLOGIA SEKSUALNA. Problem ze wzwodem...

Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu

05.01.2006 13:28:50
Autor Wiadomość
pawe?.
Gość

Temat postu: Problem ze wzwodem... Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie i proszę kogoś o pomoc!!
Sam nie wiem, co się dzieje, czytałem już kilka podobnych tematów, ale nadal nie wiem, co począć? Od jakiegoś czasu mam poważny problem ze wzwodem, co mnie bardzo dziwi, gdyż mam 21 lat. Problemy zaczęły się około pół roku temu, kiedy to pierwszy raz uprawiałem sex. Mój penis osiągnął wzwód, ale nie calkowicie, fakt mogliśmy sie kochać, ale co jakiś czas musiałem dokonywać powtórzeń wprowadzania go...!! Przez jakiś czas myślałem, że dzieje się tak za sprawą stresu, że chciałbym wypaść jak najlepiej... Na kilkanaście prób tylko kilka było udanych z powodu braku 100% wzwodu i tylko raz osiągnąłem orgazm!!!!!! Embarassed

Po jakimś czasie zerwaliśmy. Obecnie mam dziewczynę, która ma już jakieś doświadczenie w tym temacie, ostatnio zaskoczyła mnie chcąc iść do łóżka, lecz odmówiłem :cry: po jakichś 4 godz. i wypiciu pewnej ilości alkoholu zgodziłem się...

I w tym momencie tragedia, członek ponownie nie osiągnął wzwodu takiego, abyśmy mogli chociaż zacząć się kochać...
Usprawiedliwiałem się, że to pewnie po alkoholu, ale przecież jeśli się to powtórzy nie będę usprawiedliwiał się ciągle tym samym.
Chciałbym podkreślić, że nie ma tu mowy na temat taki, iż dziewczyna mnie nie podnieca!!!

Chciałbym też poinformować, że jakiś czas już palę.
Tak na marginesie w czasie masturbacji nie odczuwam żadnych problemów, wszystko jest tak jak powinno, dlatego pytam, co się dzieje!!??

Chciałbym też wiedzieć czy w moim wieku jest możliwość zażywania jakichś środków i preparatów i tak ogólnie jak się tego problemu pozbyć...
Naprawdę nic już nie rozumiem i nie wiem, co zrobić potrzebuję jakiejś rady i pomocy.
Z góry dziękuję i oczekuje odp.

Pozdrawiam...Paweł

.

Back To Top  

NASZE GABINETY:
Katowice - Krakw - d- Pozna WCS - Szczecin - Warszawa - Warszawa - Wrocaw

05.01.2006 17:32:27
Autor Wiadomość
mojo

Temat postu: Psychoseksuologia praktyczna Odpowiedz z cytatem

Nie wiem co sądzi fachowiec, ale wg mnie to jeśli podczas masturbacji wszystko jest, jak piszesz ok, to musisz to porównać z normalnym stosunkiem i znaleść różnice, które powodują problem.

1. stres/perfekcjonizm >> jak za bardzo nam zależy, aby wyszło w 100% dobrze, to koncentrujemy się na myśleniu o tym, a nie na mysleniu o tym, co nas podnieca.
Członek osiąga z reguły wzwód, jak sie myśli np. o kobiecych piersiach, a nie o tym czy stanie i czy aby nie damy plamy...

2. używki, wiem z doświadczenia, że alkohol jest zwodniczy, ponieważ na początku rozluźnia i pomaga przełamac bariery, ale w dalszej kolejności przytępia zmysły, czego efektem jest problem ze wzwodem lub dojściem do wytrysku.

3. masturbacja >> o tym wiele napisano, ale jest faktem, że powoduje, iż intensywność doznań podczas seksu musi być wyższa niż u osoby, która tego nie robi lub robi to sporadycznie.
Sporadycznie wg mnie to 1 raz w tygodniu, choć ta zmiana zależy zapewne od indywidualnych predyspozycji fizycznych i psychicznych.

Nie umiem napisać nic więcej na podstawie danych, które podałeś.

.

Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
      Back To Top  

19.01.2006 20:35:16
Autor Wiadomość
Gość

Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie!
Sądzę, że nie tylko Ty borykasz się z tym problemem. Wielu mlodych mężczyzn skarży się na problemy ze wzwodem. Sądzę, że przyczyną Twoich dolegliwości może być wykonywana przez Ciebie masturbacja, którą mogleś przeprowadzać niepoprawnie, doprowadzając do ejakulacji przy nie calkowitym wzwodzie.

Twój czlonek przyzwyczjil się do takiej sytuacji, co może owocować nie osiąganiem pelnej erekcji podczas zbliżenia seksualnego i trudnością wprowadzenia czlonka do pochwy partnerki.

Proponuję wizytę u lekarza seksuologa, który fachowo zdiagnozuje Twój problem i zaleci odpowiednią metodę jego eliminacji.

Jeśli chodzi o stosowanie leków w mlodym wieku jest to możliwe, ale po wcześniejszej konsultacji z lekarzem seksuologiem.

Pozdrawiam.

.

.

Back To Top  

20.06.2012 07:16:42
Autor Wiadomość
Jarek
Gość

Temat postu: zaburzenia wzwodu u młodego Odpowiedz z cytatem Usuń ten post

Przyznam, że mnie wystarczyły trzy wizyty u lekarza seksuologa.

A poprzednio pisałem przez pół roku na forach...

Back To Top  
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu